Aktuality

 

19. 5. 2019

Čas nemůžeme koupit, čas nemůžeme uspořit, čas nemůžeme zastavit, času je málo. Tato silná slova, na první pohled pravdivá nám říkají na každém školení o řízení času - chcete-li o Time managementu.

 

Faktem je, že čas potřebujeme. Na práci, na přemýšlení, na vzdělávání se, na odpočinek a zábavu i čas na lásku a přátelství. Jak je vidět, většina z nás si skutečnou cenu času uvědomuje, a o to více je zarážející, jak malých pokroků v této oblasti jsme schopni dosáhnout.

 

29. 4. 2019

Sebeprezentace a řešení obtížných komunikačních situací je program, který vás seznámí s dovednostmi z oblasti řečových a prezentačních technik s důrazem na finální vyznění – modulaci projevu.

 

24. 4. 2019

Tento týden bychom Vás rádi pozvali na trénink Business Case - posouzení smysluplnosti a návratnosti projektu, který si pro Vás připravila výborná lektorka zr zkušenostmi z projektů v ČR i v zahraničí, paní doktorka Libuše Vitáčková.

 

Dále bychom doporučili Vaší pozornosti nové termín programu: Sebeprezentace a řešení obtížných komunikačních situací

 

15. 4. 2019

V dubnu a květnu se můžete těšit na následující otevřné kurzy. V případě, že požadujete vzdělávací programy připravit jako firemní pouze pro vaše kolegyně a kolegy napiště nám:

 

 • Využívání myšlenkových map – jak na to
 • Grafologie I. - písmo promlouvá
 • Komunikuji, účastním se, spolupracuji
 • Jak lépe pracovat s informacemi a se svou pamětí
 • Business Case
 • Time mamagament IV. generace
 •  

  24. 3. 2019

  Rádi bychom Vás upozornili na nově zařazené programy, které jsme schopni pro vás realizovat i jako firemní tréninky neváhejte nám napsat:

   

   

  26. 2. 2019

  Připravili jsme pro vás netradiční tréninky, které by Vás určitě zaujmou:

   

   

  20. 2. 2019

  Rádi bychom vám připomněli, že  příští týden pořádáme školení

   

   

  28. 1. 2019

  Hodnocení finančního zdraví firmy je trénink, kde vás naučíme orientovat se v účetních výkazech. Dozvíte se, co o firmě vypovídá rozvaha a výsledovka. Porozumíte principům účetnictví a budete umět s účetními informacemi pracovat z pozice manažera či majitele firmy. Na školení si projdeme z praktické stránky rozbor finančního zdraví firmy a vysvětlíme si všechny podstatné souvislosti.

   

  22. 1. 2019

  Paní Helena Pelikánová a pan Roman Lang jsou zárukou kvalitních lektorů pro školení:

   

   

  17. 1 . 2019

  Nové termíny na oblíbené tréninky s Petrem Pacovským:

   

   

  15. 1. 2019

  Školení Změny ve mzdové agendě pro rok 2019 Vám nabízíme v termínu 18. 2. 2019 s paní lektorkou Vladislavou Dvořákovou. Aktuality v účetnictví a daních 2018–2019 si pro Vás připravila lektorská dvojice Petr Kout a Tomáš Líbal.

   

  Dále jsme vypsali další termíny na následující vzdělávací programy:

   

   

  10. 1. 2019

  Máme pro vás nové termíny pro začátek letošního roku, budeme rádi, když se s nimi seznámíte:

   

   

   

  News

  CzechoEduca s.r.o. (2019) všechna práva vyhrazena