Aktuality

 

10. 1. 2019

Máme pro vás nové termíny oblíbených tréninkůpro začátek školního roku, budeme rádi, když se s nimi seznámíte:

 

 

5. 9. 2019

Tento týden bychom Vás rádi pozvali na trénink Business Case - posouzení smysluplnosti a návratnosti projektu, který si pro Vás připravila výborná lektorka zr zkušenostmi z projektů v ČR i v zahraničí, paní doktorka Libuše Vitáčková.

 

19. 6. 2019

Čas nemůžeme koupit, čas nemůžeme uspořit, čas nemůžeme zastavit, času je málo. Tato silná slova, na první pohled pravdivá nám říkají na každém školení o řízení času - chcete-li o Time managementu.

 

Faktem je, že čas potřebujeme. Na práci, na přemýšlení, na vzdělávání se, na odpočinek a zábavu i čas na lásku a přátelství. Jak je vidět, většina z nás si skutečnou cenu času uvědomuje, a o to více je zarážející, jak malých pokroků v této oblasti jsme schopni dosáhnout.

 

29. 4. 2019

Sebeprezentace a řešení obtížných komunikačních situací je program, který vás seznámí s dovednostmi z oblasti řečových a prezentačních technik s důrazem na finální vyznění – modulaci projevu.

 

24. 4. 2019

Tento týden bychom Vás rádi pozvali na trénink Business Case - posouzení smysluplnosti a návratnosti projektu, který si pro Vás připravila výborná lektorka zr zkušenostmi z projektů v ČR i v zahraničí, paní doktorka Libuše Vitáčková.

 

Dále bychom doporučili Vaší pozornosti nové termín programu: Sebeprezentace a řešení obtížných komunikačních situací

 

15. 4. 2019

V dubnu a květnu se můžete těšit na následující otevřné kurzy. V případě, že požadujete vzdělávací programy připravit jako firemní pouze pro vaše kolegyně a kolegy napiště nám:

 

 • Využívání myšlenkových map – jak na to
 • Grafologie I. - písmo promlouvá
 • Komunikuji, účastním se, spolupracuji
 • Jak lépe pracovat s informacemi a se svou pamětí
 • Business Case
 • Time mamagament IV. generace
 •  

  24. 3. 2019

  Rádi bychom Vás upozornili na nově zařazené programy, které jsme schopni pro vás realizovat i jako firemní tréninky neváhejte nám napsat:

   

   

  26. 2. 2019

  Připravili jsme pro vás netradiční tréninky, které by Vás určitě zaujmou:

   

   

  20. 2. 2019

  Rádi bychom vám připomněli, že  příští týden pořádáme školení

   

   

  28. 1. 2019

  Hodnocení finančního zdraví firmy je trénink, kde vás naučíme orientovat se v účetních výkazech. Dozvíte se, co o firmě vypovídá rozvaha a výsledovka. Porozumíte principům účetnictví a budete umět s účetními informacemi pracovat z pozice manažera či majitele firmy. Na školení si projdeme z praktické stránky rozbor finančního zdraví firmy a vysvětlíme si všechny podstatné souvislosti.

   

  22. 1. 2019

  Paní Helena Pelikánová a pan Roman Lang jsou zárukou kvalitních lektorů pro školení:

   

   

  17. 1 . 2019

  Nové termíny na oblíbené tréninky s Petrem Pacovským:

   

   

  15. 1. 2019

  Školení Změny ve mzdové agendě pro rok 2019 Vám nabízíme v termínu 18. 2. 2019 s paní lektorkou Vladislavou Dvořákovou. Aktuality v účetnictví a daních 2018–2019 si pro Vás připravila lektorská dvojice Petr Kout a Tomáš Líbal.

   

  Dále jsme vypsali další termíny na následující vzdělávací programy:

   

   

  10. 1. 2019

  Máme pro vás nové termíny pro začátek letošního roku, budeme rádi, když se s nimi seznámíte:

   

   

   

  News

  CzechoEduca s.r.o. (2019) všechna práva vyhrazena