O NÁS

Ludvík Farkaš, MBA

Jsem absolventem SPŠ dopravní, obor doprava a přeprava, dále základního programu MBA u Management TC.

V letech 2009 – 2011 jsem působil v počítačové škole GOPAS, a.s. na pozici vedoucího obchodního oddělení, kde jsem měl na starosti vedení obchodních týmů v Praze a Brně. Na této pozici bylo mým úkolem také vytváření obchodní strategie společnosti, kompletní činnost obchodních týmů.

Spolupracoval jsem dále na marketingových aktivitách, měl jsem zodpovědnost za cenovou politiku nově připravovaných školení a podílel se také na činnostech související s akreditacemi vzdělávacích programů MŠMT a v neposlední řadě jsem byl supervizorem nabídek výběrových řízení předkládaných v rámci ESF.

Od roku 2011 jsem působil ve společnosti DEMOS – Pragoeduca, a.s. na pozici manažera firemního vzdělávání.

V naší společnosti mám na starosti obchodní aktivity, přípravu a realizaci vzdělávacích programů.


PhDr. Oswald Schorm

Jsem absolventem Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, obory český jazyk – psychologie a jednooborová psychologie, Institutu pro Gestalt a Psychosyntézu (IGAP), lektor komunitního výcviku SUR a absolvent supervizního výcviku (Bálint), atestován z psychologie (ILF).

Kromě působení v privátní psychologické praxi, působím od roku 1995 především jako lektor vzdělávacích kurzů v oblasti aplikované psychologie (obchodní, personální a manažerské psychologie). V naší společností se zaměřuji zejména na oblasti firemního vzdělávání – manažerské vzdělávání a vzdělávání vedoucích pracovníků, předáků a mistrů, koučování a práce se skupinami – týmový koučink, facilitace skupin, lektorství.