Seznamte se s lektorkou programu

 

Dana Kodešová

 

Kodešová Dana

 

Dobrý den,


říkám o sobě, že jsem průvodkyně na cestě osobního rozvoje.


  • Průvodce je člověk, který jde kus cesty s Vámi.
  • Zeptá se Vás, kam byste rádi došli, jaký je Váš cíl?
  • Může Vám ukázat něco, čeho jsme si sami nevšimli, i když tou cestou chodíte denně.
  • Může Vás zavést na neznáme místo, kde můžete chvili pobýt a bezpečně vyzkoušet, jak se Vám tam líbí.
  • Někdy spolu poběžíte z kopce, jindy je třeba vyšlápnout schody. Každý schod může znamenat jedno malé vítězství.

 

I moje profesní cesta měla nejrůznější odbočky, milníky (někdy to byly spíš omylníky), mezníky a zastavení. Někdy to šlo hladce a zdálo se, že vše běží samo, jindy jsem musela překonávat překážky a složitosti. To, co se mi jevilo jako nejtěžší, se nakonec ukázalo jako nejlepší škola. Potkala mě vážná nemoc, která byla dlouhá a vleklá. Ta mne od práce ve zdravotnictví přivedla k práci v oblasti vzdělávání a osobního rozvoje. Za to mám svou nemoc ráda, i když už je dávno pryč. Musela jsem si díky ní prošlapávat vlastní novou cestu, dohánět vzdělání. V té době jsem si uvědomila, že vzdělávat se mne moc baví, že je to moje vášeň.

 

Cestou přes vzdělávací společnosti, HR oddělení v pojišťovně až po soukromé podnikání jsem posbírala zkušenosti, které dnes využívám při své práci koučky a mentorky - průvodkyně při osobním rozvoji lidí. Potkala jsem hodně úžasných a zajímavých lidí, kteří mě inspirovali a inspirují. Jsem ráda, když mohu dál předávat vše, co jsem se naučila. Vycházím z poznání, že když chceme, může dokázat cokoli, a že nejlepší zdroj k uskutečnění změny najdeme obvykle sami v sobě. Moje práce je, být užitečná lidem, kteří mají chuť to zkusit, chtějí na sobě pracovat a něco změnit, nebo něčeho dosáhnout, nebo si potřebují ujasnit, jak se věci v jejich životě mají.

 

Jsem certifikovaná koučka ACE (Academy of Coaching Excellence). Rozvoji osobnosti, vzdělávání a tréninkům dovedností se věnuji od roku 1991.

 

Jako kouč a mentor spolupracuji s lidmi, kteří chtějí udělat změnu ve svém životě, kteří začínají na nové manažerské pozici, kteří se rozhodují o dalším směřování své kariéry, kteří řeší problémy s řízením času, vedením a delegováním a mnohé další. Mám eklektický koučovací přístup a nezapomínám, že důležitou součástí práce je také humor a určitý nadhled.

 

Jako členka EMCC se při koučování se řídí kompetenčním modelem a etickým kodexem EMCC.

 

Organizovala jsem kurzy, školení, tréninky a rozvojové programy pro manažery.

Pracovala jsem jako manažerka oddělení dalšího vzdělávání ve Fondu dalšího vzdělávání, kde se podílela na přípravě inovačních projektových záměrů a spolupracovala jsem na realizaci projektů. Jako lektorka jsem se školila mentory v projektu Stáže ve firmách 2.

 

 

 

Těším se na Vás.

 

Dana Kodešová

CzechoEduca s.r.o. (2020) všechna práva vyhrazena