Ludvík Farkaš, MBA

 

Ludvik_FarkasJsem absolventem SPŠ dopravní, obor doprava a přeprava, dále základního programu MBA u Management TC.

 

 

V letech 2009 – 2011 jsem působil v počítačové škole GOPAS, a.s. na pozici vedoucího obchodního oddělení, kde jsem měl na starosti vedení obchodních týmů v Praze a Brně. Na této pozici bylo mým úkolem také vytváření obchodní strategie společnosti, kompletní činnost obchodních týmů.

 

Spolupracoval jsem dále na marketingových aktivitách, měl jsem zodpovědnost za cenovou politiku nově připravovaných školení a podílel se také na činnostech související s akreditacemi vzdělávacích programů MŠMT a v neposlední řadě jsem byl supervizorem nabídek výběrových řízení předkládaných v rámci ESF.

 

Od roku 2011 jsem působil ve společnosti DEMOS - Pragoeduca, a.s. na pozici manažera firemního vzdělávání.

 

V naší společnosti mám na starosti obchodní aktivity, přípravu a realizaci vzdělávacích programů.

 

Kontakt

Kontaktni_udaje_QR_kod

 

Telefon: + 420 724 313 330

E-mail: Ludvik.Farkas@czechoeduca.cz

 

LinkedIn

 

 

 

 

 

 


 

PhDr. Oswald Schorm

 

Oswald_SchormJsem absolventem Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, obory český jazyk - psychologie a jednooborová psychologie, Institutu pro Gestalt a Psychosyntézu (IGAP), lektor komunitního výcviku SUR a absolvent supervizního výcviku (Bálint), atestován z psychologie (ILF).

 

Kromě působení v privátní psychologické praxi, působím od roku 1995 především jako lektor vzdělávacích kurzů v oblasti aplikované psychologie (obchodní, personální a manažerské psychologie). V naší společností se zaměřuji zejména na oblasti firemního vzdělávání - manažerské vzdělávání a vzdělávání vedoucích pracovníků, předáků a mistrů, koučování a práce se skupinami – týmový koučink, facilitace skupin, lektorství.

 

Kontakt

Kontaktni_udaje_QR_kod

 

Telefon: +420 603 468 309

E-mail: Oswald.Schorm@czechoeduca.cz

 

LinkedIn

CzechoEduca s.r.o. (2019) všechna práva vyhrazena